Preskočiť na hlavný obsah

EVENT MANAGEMENT

Zabezpečujeme: kreatívny koncept eventu, výber vhodného miesta s dostatočnou kapacitou, guest service, recalling, dramaturgia, scenár a vhodný výber účinkujúcich, catering, organizačný background eventu, fotodokumentácia a videodokumentácia.

Za všetky aspoň zopár ukážok...

ECCO

Nielen celebrity ale aj agentúra MAFER má slabosť pre krásne a pohodlné topánky. Sme radi, že naša agentúra sa podieľala na uvedení viacerých kolekcií topánok a kabeliek škandinávskej značky ECCO. Nadčasový dizajn, najkvalitnejšie materiály a remeselná zručnosť značky ECCO, ktorá prináša radosť tisícom náročných zákazníkov na celom svete, nenechala chladnými ani nás.

Pozrite si video z eventu

ERSA

Jeden z najväčších medzinárodných kongresov na Slovensku, ktorého súčasťou bol aj GALA DINNER a WELCOME PARTY pre viac ako 650 účastníkov 52. ročníka medzinárodného kongresu ERSA. Agentúra MAFER realizovala kompletné organizačné, technické, programové a gastronomické zabezpečenie eventu.

JANA

Uvedenie vody JANA na slovenskom a českom trhu, kompletné organizačné zabezpečenie prezentácie JANA na partnerských eventoch, pravidelné promo akcie pre značku JANA, hostesky, správa fan page na facebooku, návrh a zabezpečenie reklamných predmetov.

CHATEAU GBEĽANY

V roku 2016 zažil 260 ročný kaštieľ v Gbeľanoch spoločenskú udalosť. ... agentúra MAFER realizovala slávnostné otvorenie tohto štvorhviezdičkového hotela CHÂTEAU GBEĽANY za účastni významných hostí z kultúrno-spoločenského prostredia.